flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформуємо щодо розгляду апеляційних скарг у кримінальному провадженні відносно Святогора О.А.

26 червня 2018, 17:11

26 червня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту в інтересах підозрюваного Святогора О.А. на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 11 червня 2018 року, якою задоволено клопотання слідчого Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві та застосовано до підозрюваного Святогора О.А. запобіжній захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави стоком до 07 липня 2018 року включно.

За результатами апеляційного розгляду апеляційні скарги, подані стороною захисту в інтересах підозрюваного Святогора О.А., задоволено частково, ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 11 червня 2018 року скасовано та постановлено нову, якою клопотання слідчого Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві задоволено частково, - застосовано до підозрюваного Святогора О.А. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце свого проживання та покладено на підозрюваного обов’язки, передбачені ч. 5 ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, Святогор О.А. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 300, ч. 3 ст. 300 («Ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію») Кримінального кодексу України.

Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва