flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд міста Києва залишив без змін рішення суду першої інстанції відносно підозрюваного в організації заволодіння коштами Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України

25 липня 2018, 14:36

24 липня 2018 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва розглянула апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах підозрюваного Матковського О.А., на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 23 червня 2018 року, якою частково задоволено клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано відносно Матковського О.А. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у межах 1500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб у сумі 2 643 000 гривень.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 23 червня 2018 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту, подану в інтересах підозрюваного Матковського О.А. , – без задоволення.

 

Нагадаємо, Матковський О.А. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») Кримінального кодексу України.

 

 Інформує Прес-служба Апеляційного суду міста Києва