flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт про виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» за серпень 2018 року

14 вересня 2018, 11:48

Розгляд запитів на інформацію в Апеляційному суді міста Києва у звітному періоді здійснювався відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом серпня 2018 року до Апеляційного суду міста Києва надійшло 18 запитів, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Серед суб’єктів, що подали запити на інформацію 18 фізичних осіб (15 запитів подано електронною поштою, 1 запит подано особисто, 2 надійшло поштовим зв’язком).

За результатами розгляду зазначених запитів:

  • на 10 запитів надано інформацію у повному обсязі (у п’ятиденний термін розглянуто 7 запитів, 3 запити розглянуто у двадцятиденний строк);
  • на 2 запити інформацію надано в частині, у задоволенні іншої частини вимог запиту відмовлено на підставі пункту 1 частини 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
  • у задоволенні 6 запитів на публічну інформацію було відмовлено на підставі пункту 1 частини 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації».