flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Рухаючись у напрямку стандартів і норм Європейського Союзу, необхідно забезпечити можливість кожній людині відчувати себе повноцінним членом суспільства та сповна користуватися соціальною інфраструктурою.

Так, підписання Україною 24 вересня 2008 року Конвенції ООН про права інвалідів зобов’язує суспільство створювати належні умови щодо забезпечення прав та високого рівня стандартів життя для всіх соціально вразливих верств населення.

Відзначаючи велику соціальну значимість створення у суспільстві умов щодо забезпечення безперешкодного доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, що є одним з основних елементів визнання рівності прав на їхнє повноцінне життя у суспільстві, керівництво Апеляційного суду міста Києва поступово створює передумови для зручності перебування осіб вищезгаданої категорії, а також реалізує ряд заходів, спрямованих на поліпшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю.

Тож, запрошуємо ознайомитися з презентацією архітектурної доступності приміщення Апеляційного суду міста Києва для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.