flag Судова влада України

Колишнього «заступника міністра інформації так званої «ДНР», підозрюваного у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та створенні терористичної організації, залишено під вартою

16 червня 2021, 17:06

16 червня 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 09 квітня 2021 року, якою задоволено клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного, громадянина П.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 09 квітня 2021 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин П. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 («Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»), ч. 1 ст. 258-3 («Створення терористичної групи чи терористичної організації»)Кримінального кодексу України.

 Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду