Метою зустрічі керівництва Київського апеляційного суду та представників Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва, яких пов’язує тривала успішна співпраця, було обговорення напрямів та механізмів взаємодії у 2022 році.
Директор Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва Штефан Хюльсхьорстер, відкриваючи зустріч своїм вітальним словом, зазначив, що співпраця з Київським апеляційним судом завжди була на високому рівні та має значні результати у сфері обміну досвідом щодо удосконалення систем правосуддя обох держав.
В свою чергу, голова Київського апеляційного суду Ярослав Головачов подякував представникам Німецького фонду міжнародно-правового співробітництва, за сприяння якого регулярно проводяться українсько-німецькі зустрічі з питань обміну досвідом щодо здійснення правосуддя по цивільним та кримінальним справам. А також зазначив, що досвід Німеччини у забезпеченні верховенства права сприятиме подальшому удосконаленню функціонування судової системи України та провадженню міжнародних норм і стандартів.
Під час координаційної зустрічі партнери визначили подальші кроки співпраці та обговорили приблизну тематику наступних зустрічей задля обміну досвідом та участі у дискусіях, зокрема, щодо обговорення судової практики обох держав.
Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду