Боротьба з державою-агресором та відсіч посяганням на територіальну цілісність України – не лише завдання держави та її союзників у світі, а й громадянський обов’язок всього нашого суспільства та кожного з нас.
В умовах збройної агресії РФ проти України Київський апеляційний суд долучився до важливої соціальної ініціативи – на виконання наказу голови суду «Про вжиття заходів щодо підтримання Збройних Сил України в умовах воєнного стану» судді Київського апеляційного суду, починаючи з 1 березня 2022 року, перераховували щомісячно 50 % суддівської винагороди на підтримку Збройних Сил України.
За два місяці воєнного стану судді Київського апеляційного суду перерахували на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України, на підтримку Збройних Сил України 15 917 926 гривень.
Судді Київського апеляційного суду продовжуватимуть перераховувати частину суддівської винагороди на потреби української армії до закінчення дії воєнного стану та нашої перемоги.
Київський апеляційний суд закликає всіх небайдужих долучатися до підтримки наших військових, задля досягнення нашої спільної мети – сильної, мирної, незалежної і цілісної України, у визнаних міжнародним правом кордонах!
Окрім того, під час дії воєнного стану Київський апеляційний суд долучається до різних волонтерських ініціатив, які спрямовані на підтримку Збройних Сил України, сил територіальної оборони та закладів охорони здоров’я.
Зокрема, Київським апеляційним судом, за сприяння і підтримки Посольства України в Швейцарській Конфедерації, здійснювалась доставка та перевезення гуманітарного вантажу.
Гуманітарний вантаж, наданий Швейцарією, – спеціалізовану машину швидкої допомоги, медичні функціональні ліжка, дефібрилятори, хірургічні інструменти, операційні покриття та лікарські засоби, було передано для потреб військового клінічного госпіталю міста Києва, у якому проходять лікування військовослужбовці Збройних Сил України.
Також, для потреб однієї із клінічних лікарень столиці було закуплено та передано медичне обладнання (медична каталка для перевезення пацієнтів, інвалідний візок та ін.), для потреб обласних лікарень України здійснювалось супроводження гуманітарної медичної допомоги з країн Європи.
Київський апеляційний суд налагодив співпрацю з реанімаційними відділеннями близько десяти лікарень міста Києва, які приймають поранених військовослужбовців, а також надають медичну допомогу цивільним, що потребують невідкладного хірургічного втручання (Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит», Київська міська клінічна лікарня № 17, КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» та інші), взявши на себе зобов’язання забезпечувати ці заклади охорони здоров’я питною водою, яка фільтрується системою очистки, що належить Київському апеляційному суду.
Суддівський корпус Київського апеляційного суду також долучився до матеріального забезпечення сил територіальної оборони, зокрема пошиву тактичного одягу для військовослужбовців, комплектування медичних аптечок.
Повномасштабне військове вторгнення Російської Федерації вимагає максимального єднання з боку кожного відповідального українця.
Після деокупації території Київської області судді Київського апеляційного суду відвідали міста і села, звільнені Збройними Силами України.
З гуманітарним вантажем для населення та закладів охорони здоров’я судді Київського апеляційного суду відвідали місто Буча, селища Бородянка та Іванків, села Михайлівка-Рубежівка та Королівка Макарівської територіальної громади, села Перемога, Лук’янівське та Рудницьке Баришівської територіальної громади.
До свята Великодня для мешканців населених пунктів деокупованої Київщини закуплені та передані продовольчі набори.
Суддівський корпус Київського апеляційного суду продовжуватиме фінансово зміцнювати українську армію та долучатися до волонтерських ініціатив, які спрямовані на підтримку обороноздатності нашої держави, наближаючи перемогу України над російськими загарбниками.
Віримо у Збройні Сили України!
Перемога буде за нами! Слава Україні!