flag Судова влада України

Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього заступника Міністра оборони України, підозрюваного у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань

09 листопада 2023, 16:17

08 листопада 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подані стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 жовтня 2023 року, якою частково задоволено клопотання старшого слідчого Державного бюро розслідувань та застосовано до підозрюваного Ш. запобіжний захід у виді тримання під вартою строком до 09 грудня 2023 року, але не більше строку досудового розслідування з одночасно визначеним у вигляді застави у розмірі 70 785 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 189 986 940 гривень.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 жовтня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту в інтересах підозрюваного Ш. – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Ш. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 114-1 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду