flag Судова влада України

Київський апеляційний суд залишив під вартою колишнього співробітника СБУ у Харківській області, обвинуваченого у державній зраді

16 січня 2024, 09:57

15 січня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від  21 грудня 2023 року, якою задоволено клопотання прокурора та продовжено обвинуваченому Д. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 18 лютого 2024 року включно.

За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 21 грудня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Д. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 111, ч. 5 ст. 407, ч. 4 ст. 402 Кримінального кодексу України.

Відповідно до положень ст. 62 Конституції України та ст. 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду