Кожен третій четвер травня українці всього світу відзначають День вишиванки – свято, яке переплітає у собі колорит національного оберегу та прагнення зберегти і зміцнити культурне багатство українського народу.
Щорічно Київський апеляційний суд приєднується до святкування цієї події. І сьогодні, судді та працівники апарату суду відзначили цей день, вбравшись у традиційний одяг та виражаючи повагу до національних традицій.
![IMG_4908](https://www.kas.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_4908.jpg)
![IMG_5043](https://www.kas.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_5043.jpg)
![IMG_3950](https://www.kas.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_3950.jpg)
Вишиті сорочки мають глибокий сенс та значення для українців. Вони є не лише витвором мистецтва, але й символом національної ідентичності та спадщиною, яка об’єднує покоління.
Слава Україні!