flag Судова влада України

Київський апеляційний суд залишив під вартою народного депутата України, підозрюваного у державній зраді

27 червня 2024, 18:40

27 червня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 09 травня 2024 року, якою задоволено клопотання слідчого Державного бюро розслідувань та продовжено підозрюваному Д. строк тримання під вартою до 06 липня 2024 року включно без визначення розміру застави.
За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 09 травня 2024 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.
Нагадаємо, громадянин Д. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 255, частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України.
Відповідно до положень статті 62 Конституції України та статті 17 Кримінального процесуального кодексу України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Інформує Пресслужба Київського апеляційного суду